Ponúkame Vám

Hoci nie sme rodáci z tohto kraja, zistili sme, že tunajšie  pôdne a klimatické podmienky predurčujú, že v týchto podmienkach dopestované produkty sú neporovnateľné v kvalite vo väčšine ukazovateľov s produktami širokého okolia.

motel vlachovo

Sme dušou a srdcom poľnohospodári. Naša bývalá profesia sa nám stala celoživotnou záľubou. Keďže sme ľudia tvoriví, snažíme sa vlastnou prácou dopestovať zdravú zeleninu a ovocie  bez používania chémie. Úrodu z naších záhrad a okolitej prírody sme zatvorili do malých originálnych fľaštičiek s milými etiketami. Je samozrejmosťou, že všeko čo sa spracúva je v čerstvom stave. Ovocie ani zeleninu nenakupujeme. Tak vieme s istototu zaručiť jej kvalitu a čistotu. V slede ako dozrievajú,získavajú svoju podobu vo výrobkoch.

Naša ponuka z roka na rok rastie. Tradičné džemíky, ako napr. marhulové, jahodové, ríbezlové atď, sme doplnili o originálne. Dulový džem s karamelizovanými vlaškými orechami, alebo hokaido s pomnarančom sa stali veľmi oblúbenými.

Ovocie sme začali spracovávať i do tradičných lekvárov. Tie sa pripravujú bez cukru a odparovaním.

Svojich “fanúšíkov” si našli i nakladané čili papričky, papriková pomazánka. K menej tradičným výrobkom patria ovocné čatní - chutney omáčky k mäsu a syrom.

Ochutnajte naše výrobky, ktoré sú pripravované pre Vás s láskou a zažite jedinečný pôžitok z ich originálnych chutí.


slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_5
Domáci marhuľovy lekvár

bez cukru a konzervačných látok

Čatní - jablko s medom

pikantná pochúťka k mäsu, údeninám

Jablkový džem s marcipánom

domáci džem od Aničky

Papriková pomázanka

z kozieho alebo baranieho rohu

Džem - Hrozno biele

domáci hroznový džem od Aničky

Copyright © 2014 - 2016 Mariana Vodová - Aničkina záhrada | Všetky práva vyhradené | Dizajn & Web: InMAD s.r.o.